fbpx

Subaru XV e-BOXER na predajni.

S veľkou radosťou sa sVami chceme podeliť o informáciu, že nám na predajňu dorazilo hybridné Subaru XV e-BOXER.

Keďže v aktuálnej situácii nie je možné prísť ku nám na showroom, pozrieť a vyskúšať si nové XV osobne, pokúsime sa Vám spríjemniť čakanie na moment kedy si ho budete môcť prísť vyskúšať.

Dnes si ukážeme vizuálne zmeny oproti štandardnému modelu.

Začneme zmenami v exteriéri vozidla.

XV e-BOXER dostal do ponuku úplne novú farbu Lagoon Blue Pearl, ktorá je exkluzívna a nemôžete ju mať na žiadnom inom modeli Subaru, dokonca ani na modeli XV s atmosférickým motorom.

Druhou zmenou ktorú si určite všimnete sú chromované krytky pri predných hmlovkách vďaka ktorým rozpoznáte XV e-BOXER oproti modelu XV aj keď pôjde oproti Vám a v rýchlosti nebudete mať čas všimnúť si iné zmeny.

Poslednou výraznou zmenou v exteriéri vozidla sú disky kolies. Jedná sa o 18 palcové disky, vychádzajú z dizajnu použitého pri modeli s atmosférickým dvojlitrovým motorom, ktorý sa do Európy nedováža od septembra 2018.

Samozrejme malý detail na vozidle je označenie e-BOXER na oboch predných dverách a pod nápisom XV na piatych dverách, ktoré si však všimne skôr pozorný fanúšik áut ☺.

V interiéri nájdeme taktiež pár vizuálnych zmien.

Už na prvý pohľad je najväčšou zmenou farebné prevedenie interiéru. Oproti verzii modelu XV, kde dominuje oranžové prešitie dostal model e-BOXER pár zaujímavých detailov na odlíšenie od štandardnej nehybridnej verzie.

Batožinový priestor sa nad podlahou zmenšil len minimálne a pod podlahou nájdeme samozrejme batériu. Ak by ste hľadali zdvihák tak Vám ušetríme veľa času pretože sa premiestnil na nenápadné miesto pod sedadlo vodiča ☺

Tou najväčšou zmenou v prípade modelu XV e-BOXER je samozrejme zmena motorizácie.  Keďže je táto zmena väčšia ako len zmenený výkon, alebo znížená spotreba motorizácie pripravujeme pre Vás článok v ktorom budú najčastejšie otázky, ktoré od Vás dostávame na e-BOXER.

AUTOR ČLÁNKU: MARTIN SLYŠKO

%d blogerom sa páči toto: