Subaru v Ženeve odhalilo VIZIV Tourer Concept.

VIZIV nadväzuje na tradíciu úspešných kombi od Subaru, ktorá skĺbila skvelé jazdné vlastnosti s praktickosťou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medzi najzaujímavejšie odhalenie 88. autosalóne v Ženeve sa zaradilo aj Subaru s konceptom VIZIV Tourer. Štvormiestne kombi s robustnou tuhou karosériou a štyrmi výraznými blatníkmi rozvíja dizajnovú filozofiu Dynamic x Solid. Jeho osobitý charakter podtrhuje tradične hexagonálne maska ​​aj prieduch na kapote. Výrazné dynamické tvary v sebe spájajú dojem bezpečnosti a zážitky zo riadenie, priestranný batožinový priestor ide zase ústrety aktívnemu životnému štýlu majiteľov Subaru.

 

Koncept je dlhý 4775 milimetrov, 1930 milimetrov široký a na výšku meria 1435 milimetrov. Rázvor má hodnotu 2730 milimetrov, dvadsaťpalcové kolesá obúvajú pneumatiky s rozmerom 245/40.

Po technickej stránke vsádza na osvedčenú kombináciu najmodernejšej generácie pohonu všetkých kolies Symmetrical AWD s plochým motorom boxer. Na palube vozidla je tiež nová generácia systému EyeSight a úplne nové asistenčné systémy, ktorých uvedenie plánuje Subaru okolo roku 2020. Na ich postupné predstavenie si zatiaľ musíme počkať, reagujú ale predovšetkým na očakávaný rozvoj autonómneho riadenia. Cieľom je uľaviť vodičom na dlhých cestách, dopriať im pokoj mysle a znížiť počty dopravných nehôd, súčasne však chce Subaru vo svojich vozidlách zachovať aktívnu radosť zo konania.

VIZIV Tourer Concept sa drží filozofie „Enjoyment and Peace of Mind“, s ktorým prvýkrát prišiel VIZIV Concept v roku 2013. Ukazuje dizajnový a technologický smer budúcich Subaru, ktorá spojí jazdné výkony, praktickosť a bezpečnosť tak, aby si ich majitelia každú jazdu autom užili .

 

 

 

%d blogerom sa páči toto: