Avion, spol. s r.o., Žilina
Autorizovaný predaj a servis vozidiel Subaru

Dizajn

Dizajn s dávkou hravosti, ktorý je zábavný už na prvý pohľad

Zapracovaním koncepcie „BOLDER“, ktorá ďalej rozvíja dizajnovú filozofiu „Dynamic x Solid“, získal CROSSTREK mimoriadne výrazný charakter. Zároveň zdedil imidž vozidiel SUBARU a ich húževnatých jazdných vlastností, takže dokážete zájsť kamkoľvek a súčasne si užijete príjemnú, športovú jazdu.

Vnútri úplne nového modelu Crosstrek objavíte miesto, kde si všetci pasažieri môžu spoločne vychutnávať zmysluplne strávený čas. Predné sedadlá sú vyvinuté na základe najnovšieho lekárskeho výskumu zaoberajúceho sa zdrojmi nepríjemných pocitov, ktoré ľudský organizmus zažíva počas jazdy. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali panve pevnú podporu a mimoriadne pohodlie pri zrýchľovaní, v zákrutách a na nerovných cestách. Vynikajúce tlmenie vibrácií navyše minimalizuje nežiaduci vnútorný hluk a prináša všetkým pasažierom bezpečný a príjemný zážitok z jazdy aj počas dlhých ciest

Dizajn exteriéru

Exteriérové prvky výbavy

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny

Dizajn so širokými lúčmi diskov vytvára príjemný, športový vzhľad.

Strešné lišty

Prepracované a rozšírené strešné lišty s väčšími krytmi poskytujú každému ľahký prístup a dodávajú vozidlu robustný vzhľad SUV.

LED svetlomety

Vďaka bifunkčným svetlometom s automatickou reguláciou sklonu je vás dobre vidieť cez deň a zároveň vám poskytujú skvelú viditeľnosť v noci. Moderný a svižný dizajn dodáva LED svetlometom elegantný a kompaktný vzhľad, pričom zlepšuje viditeľnosť v noci.

Predné LED hmlové svetlá

Tieto LED hmlové svetlá majú vnútorné reflexné plochy upravené v záujme lepšej viditeľnosti a vyššej bezpečnosti počas jazdy v noci.

Zadné LED hmlové svetlo

Užitočné pri zníženej viditeľnosti kvôli hmle, snehu, dymu alebo prachu.

Dizajn interiéru

Interiérové prvky výbavy

11,6-palcový stredový displej

Zvuk a ďalšie praktické funkcie možno na veľkom dotykovom displeji s uhlopriečkou 11,6 palca intuitívne ovládať ako na smartfóne. Displej zároveň podporuje široký rozsah informačno-zábavných funkcií, ako sú napríklad CarPlay*¹ a Android Auto.

Sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60/40

Vďaka univerzálnym sklopným operadlám zadných sedadiel dokážete do vozidla jednoducho uložiť aj dlhšie predmety.

Elektricky ovládané posuvné a vyklápacie strešné okno

Vďaka strešnému oknu si môže celá posádka vozidla vychutnať záplavu svetla

Hliníkové pedále

Športové pedále s hliníkovými podložkami sú ozdobené nitmi, čo vytvára ešte športovejšiu atmosféru.

Bezdrôtová nabíjačka

Nabite si smartfón alebo iné elektronické zariadenia kompatibilné s bezdrôtovou technológiou Qi. Nachádza sa v strednej priehradke prístrojového panela, ktorá je v pohodlnom dosahu a poskytuje rýchle nabíjanie vďaka výkonu až 10 W.