Avion, spol. s r.o., Žilina
Autorizovaný predaj a servis vozidiel Subaru
Publikované 14. marec 2021

Vozidlá s najlepšou zostatkovou hodnotou

Spoločnosť ALG vyhodnotila vo svojom 21 ročníku najlepšiu zostatkovú hodnotu voizdiel. Vozidlá boli rozdelené do dvoch hlavných skupín. V tej prvej boli modely takzvaného hlavného prúdu (mainstreamových značiek), v druhej potom prémiové vozidlá.

ALG sa skutočne snažilo obsiahnuť celú šírku súčasného automobilového sveta. Preto sa vyhlasovala napríklad aj najlepšia komerčná dodávka, najlepší mainstreamový elektromobil, najlepší Minivan, najlepšie športové vozidlo či offroad.
Automobiloví analytici spoločnosti ALG označili Subaru za poprednú značku na 21. výročnom ocenení ALG za zostatkovú hodnotu.

 Skupina tiež kategorizuje vozidlá do rôznych kategórií, o ktorých predpokladá, že si udržia najvyššie percento z ich pôvodnej ceny za tri roky, čo je dôležitý faktor pre kupujúcich automobilov pri hodnotení celkových nákladov na vlastníctvo vozidla. Subaru tento rok získalo štyri ocenenia segmentov.

Subaru vedie v kategórii hlavných značiek najviac segmentových ocenení a získava štyri rôzne ocenenia pre vozidlá:

🏆 Subaru Crosstrek (americké Subaru XV) - najlepšie subkompaktné auto
🏆 Subaru Forester - najlepší kompaktný crossover
🏆 Subaru Impreza - najlepšie kompaktné auto
🏆 Subaru WRX - najlepšie športové auto.

ALG určuje víťazov na základe vlastností ojazdeného vozidla, vzhľadu značky a konkurencieschopnosti produktu. Subaru sa neustále snaží ponúkať spoľahlivé vozidlá, ktorým naši zákazníci dôverujú a zároveň si zachováva hodnotu pre ďalšie roky.

Podobné články